Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń: 515-073-840

Zostaw kontakt do siebie i napisz, w czym mogę Ci pomóc? Odpowiem najszybciej jak będzie to możliwe. Pozdrawiam serdecznie :) ***

FORMULARZ KONTAKTOWY  -  KLIKNIJ TUTAJ

MetLife Gwarancja Jutra

ilość godzina (60 minut)

Opis

MetLife Gwarancja Jutra

Indywidualne ubezpieczenie na życie i dożycie z ochroną na wypadek całkowitego i trwałego inwalidztwa. Jest to ubezpieczenie o charakterze ochronno-oszczędnościowym. Umowa długoterminowa ze składką opłacaną regularnie przez cały okres jej obowiązywania.

Z tytułu posiadania MetLife Gwarancja Jutra, osoba ubezpieczona (lub jej uposażeni) otrzyma świadczenie w jednej z trzech sytuacji:
1. Dożycia ubezpieczonego do końca umowy.
2. Śmierci ubezpieczonego.
3. Całkowitego i trwałego inwalidztwa Ubezpieczonego.

Oznacza to, że plan zgromadzenia gwarantowanej kwoty pieniędzy na przyszłość jest zabezpieczony poprzez ubezpieczenie. Polisa zapewnia gwarantowaną wypłatę w wysokości minimum sumy ubezpieczenia. Kwota ta może być jednak powiększona o indeksację, udział w zysku i dodatkowe świadczenie.

Zamów darmową konsultację, spotkanie doradcze. Indywidualna analiza potrzeb i dobór optymalnego rozwiązania w zakresie ochrony życia i zdrowia.Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji i umówić się na spotkanie, to zostaw kontakt do siebie wysyłając wiadomość na maila: info@zabezpieczalski.pl


W treści wiadomości podaj proszę temat, którym jesteś zainteresowana / -ny oraz preferowany przez Ciebie termin i porę kontaktu.

Jeśli wolisz rozmowę przez telefon, to również zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu: 515073840

 

Produkty powiązane

Newsletter
Zapisz się do newslettera i zyskaj dostęp do najnowszych ofert ubezpieczeniowych i finansowych oraz ofert specjalnych. W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji, jeśli tak zdecydujesz.
Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z polityką prywatności
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl