tel.: 515-073-840 info@zabezpieczalski.pl

Zostaw proszę kontakt do siebie. Odpiszę lub zadzwonię najszybciej jak będzie to możliwe. Pozdrawiam serdecznie, Tomek Kosowski

FORMULARZ KONTAKTOWY  -  KLIKNIJ TUTAJ

Compensa Voyage

Opis

Compensa Voyage to propozycja dla osób podróżujących turystycznie lub w celach zarobkowych, poszukujących kompleksowej ochrony ubezpieczeniowej.

Zapoznaj się z ofertą i kup polisę on-line.

Kup polisę on-line

Atuty Compensa Voyage:

1. Możliwość korzystania z profesjonalnej opieki medycznej w placówkach prywatnych i państwowych za granicą.
2. Dużo szerszy zakres świadczeń, którego nie zapewnia Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego.
3. Optymalne ubezpieczenie na narty i inne aktywności fizyczne.
4. Assistance – pakiet świadczeń, w ramach których Compensa sfinansuje i zorganizuje pomoc polegającą na m.in. uzyskaniu informacji dotyczących kraju będącego celem podróży, transporcie poszkodowanego z miejsca wypadku lub nagłego zachorowania do placówki medycznej, pomocy w przypadku wcześniejszego powrotu do kraju. Compensa pokryje również koszty poszukiwań i ratownictwa w przypadku zaginięcia oraz pomocy prawnej.

Zamów darmową konsultację, spotkanie doradcze. Indywidualna analiza potrzeb i dobór optymalnego rozwiązania ubezpieczeniowego.Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji i umówić się na spotkanie, to zostaw kontakt do siebie wysyłając wiadomość na maila: info@zabezpieczalski.pl

Jeśli wolisz rozmowę przez telefon, to również zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu: 515073840

 

Produkty powiązane

Newsletter
Zapisz się do newslettera i zyskaj dostęp do najnowszych ofert ubezpieczeniowych i finansowych oraz ofert specjalnych. W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji, jeśli tak zdecydujesz.
Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z polityką prywatności
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl