tel.: 515-073-840 info@zabezpieczalski.pl

Zostaw proszę kontakt do siebie. Odpiszę lub zadzwonię najszybciej jak będzie to możliwe. Pozdrawiam serdecznie, Tomek Kosowski

FORMULARZ KONTAKTOWY  -  KLIKNIJ TUTAJ
O mnie

Konsultant ds. ubezpieczeń i finansów - Ubezpieczenia, Leasing, Kredyt, Faktoring

Przede wszystkim doradzam, nie sprzedaję. Pomagam w doborze optymalnych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa finansowego, zabezpieczenia życia, zdrowia oraz majątku, zarówno prywatnego jak i firmowego. Posiadam wieloletnie doświadczenie w branży finansowej i ubezpieczeniowej, w obsłudze firm i osób prywatnych. Etyka i uczciwość - to w relacjach biznesowych cenię najwyżej.

Jestem niezależnym doradcą, współpracuję z kilkunastoma towarzystwami ubezpieczeniowymi, bankami oraz instytucjami finansowymi. Dzięki temu zapewniam swoim klientom zawsze indywidualne podejście oraz dobór rozwiązań zgodnie z ich potrzebami i oczekiwaniami.


W przypadku kredytów firmowych i leasingu współpracuję zarówno z firmami mającymi potrzeby w tym zakresie, jak również z producentami i dystrybutorami, poszukującymi finansowania dla swoich klientów. Oferuję proste procedury i minimum formalności.


Drogi Kliencie, szanuję Twój czas, dlatego zachęcam do kontaktu osoby i firmy poszukujące uczciwej i rzetelnej obsługi oraz fachowej wiedzy.

Jak pracuję?

  • Zdalnie - telefon, e-mail, video-spotkania
  • Stacjonarnie w swoim biurze (adres biura poniżej)
  • Mobilnie - dojadę do Ciebie na umówione spotkanie


Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu :)

Tomasz Kosowski
Konsultant ds. ubezpieczeń i finansów

tel: 515-073-840
 
Adres biura:

Uniszowice 108D (przedłużenie ul. Wojciechowskiej)
21-030 Uniszowice k.Lublina

Newsletter
Zapisz się do newslettera i zyskaj dostęp do najnowszych ofert ubezpieczeniowych i finansowych oraz ofert specjalnych. W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji, jeśli tak zdecydujesz.
Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z polityką prywatności
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl